MTS Drill Target

Kolejne strzelania klubowe za nami. Idzi zima, deszcz, śnieg, niskie temperatury. Idealna pogoda na spędzenie czasu z kumplami na osi. Szydera, bajerka o minionym tygodniu i oczywiście darcie papieru i gięcie blach, to jest właśnie to. Jako, że deszcz dość mocno utrudnia strzelanie do celów papierowych, niezbędne jest stosowanie celów z blachy. Te dają niezwykłą frajdę podczas strzelania, ponieważ od razu wiadomo, czy cel został trafiony czy nie. Gięcie blach to jest to!

Są na rynku blachy, które jednak nie ulegają ołowiowi tak łatwo i dość ciężko je powyginać. Są to cele metalowe MTS produkowane w Polsce (co nie jest bez znaczenia dla każdego "szaleńca" mieszkającego w pięknym nadwiślańskim grodzie) przez firmę 3Gun (www.3gun.pl). Firma posiada w swojej ofercie cele statyczne, reaktywne oraz całą masę różnego rodzaju szpeju, dodającego nie tylko punktów do lansu dla strzelca, ale również ułatwiającego mu działanie z bronią na osi.

Dzięki uprzejmości właściciela, który nie tylko para się handelkiem, ale również sam aktywnie i to z dużymi osiągnięciami strzela sportowo ze swoich pukawek, mamy możliwość stałego testowania dostarczanych przez firmę 3gun.pl celów metalowych. Cechują się one nie tylko schludnym i dokładnym wykończeniem, ale przede wszystkim niesamowitą wytrzymałością na ostrzał prowadzony z dość bliskich dystansów Wink z kalibrów do 308 W włącznie. Na dalszych dystansach, czyli powyżej 200 m, spokojnie wytrzymują również ostrzał z kalibru 338 LM! Podczas kolejnego treningu długodystansowego ostrzelamy blachę z "magicznej pięćdziesiątki", ale to już materiał na inny artykuł....

Do strzelań sportowo / taktycznych szczególnie polecamy zestaw MTS DRILL TARGET (zdjęcia poniżej przedstawiają cel razem z dołączonym gumowym poperkiem). Niezwykła mobilność, małe gabaryty, niewysoka waga oraz wytrzymałość to cechy, które determinują ten właśnie zestaw do regularnego prowadzenia samodoskonalenia Laughing Idealny zestaw na strzelnicę do ostrzeliwania kalibrami od .22 LR do .308W włącznie.