STYCZEŃ 2014

 

 

   W pierwszą niedzielę stycznia, rozegraliśmy pierwsze klubowe mini zawody w 2014r. Formuła strzelań dynamicznych została oparta o przepisy Regulaminu Strzelań Dynamicznych w konkurencji Pistolet i Rewolwer Obronny oraz IDPA. 

Pogoda nam dopisała, bo strzelaliśmy w każdych warunkach: przy silnym wietrze, w opadach deszczu, w opadach deszczu ze śniegiem oraz w ostrych promieniach, chciało by się rzec zimowego słońca Smile dodatkowo w niektórych momentach występowały mixy wszystkich wymienionych elementów pogodowych. Z radości niektórym tarczom IDPA odpadały „głowy” Wink Strzelanie zostało tradycyjnie podzielone na 3 mini scenariusze, z limitem 50 strzałów łącznie. Poszczególne opisy stanowisk o dźwięcznych i wymownych nazwach: Nieudana randka, Zadzwoń pod 112 oraz Zombie w MediaMarkt, dostępne są w dziale Galeria, podobnie jak foto relacja z zawodów. Po zakończonym strzelaniu, odbyła się krótka (ze względu na panujące warunki meteorologiczne) wystawa broni kolekcjonerskiej, podczas której omówione zostały sposoby czyszczenia i konserwacji broni palnej.

    Nie mogło również zabraknąć elementu, który również wszedł na stałe do naszych klubowych spotkań, mianowicie wizyty w Karczmie Stara Wozownia i konsumpcji żurka w chlebie Smile

 

Cool  Foto 2014